KatalogGold.pl

Wyszukaj stronę:

 • Service On Time

  Service On Time


  Service On Time jest polskim przedsiębiorstwem, które działa na terenie całej Polski. Usługi wykonywane są szybko i sprawnie dzięki 23 ekipom serwisowym w różnych miastach kraju.

  Zakres usług firmy obejmuje naprawę i s...

  Dodano: 27 11 2018
  WWW: serviceontime.pl
  Wyświetleń: 42
  Wejść: 4
 • Ditex

  Ditex


  Firma Ditex zapewnia najwyższej jakości rozwiązania dla przemysłu. Jednym z bardziej pożądanych elementów, jakie powinny znaleźć się w większości zakładów, to przemysłowe bramy szybkobieżne. Są to specjalistyczne bramy, stosowane ...

  Dodano: 28 11 2018
  WWW: www.ditex.com.pl/bramy-szybkobiezne
  Wyświetleń: 17
  Wejść: 4
 • Kancelaria radców prawnych

  Kancelaria radców prawnych


  Zapraszamy do nawiązywania współpracy z kancelarią radców prawnych ze Szczecina. Radcowie zajmują się obsługą prawną firm i przedsiębiorstw, a także osób prywatnych. W ramach działań prawnych prowadzone są sprawy z zakresu sukcesj...

  Dodano: 29 11 2018
  WWW: dalkowska-jezowska.pl
  Wyświetleń: 40
  Wejść: 3
 • Radwin Serwis

  Radwin Serwis


  Radwin Serwis to ekspert od pieców i ogrzewania gazowego - w szczególności jeśli chodzi o piece marek Buderus i Viessmann. Świadczą o tym certyfikaty posiadane przez serwis firmy. Poświadczają one gotowość do przeprowadzenia napra...

  Dodano: 11 12 2018
  WWW: radwin-serwis.pl
  Wyświetleń: 7
  Wejść: 0
 • Butzbach Torsystem

  Butzbach Torsystem


  Jak wiadomo, przemysł jest jedną z najbardziej wymagających branż. Wiele jest firm, których działalność należy do odnóg przemysłu. Rozwiązania dla przemysłu powinny cechować się więc najwyższą jakością, trwałością i estetyką.

  Dodano: 14 11 2018
  WWW: butzbach.pl
  Wyświetleń: 52
  Wejść: 6
 • ZabijamyPluskwy.pl

  ZabijamyPluskwy.pl


  Niepożądani goście w postaci insektów nie muszą dłużej gościć w Twoim mieszkaniu. Skontaktuj się z firmą DDD z Łodzi – Zabijamypluskwy. pl. Firma zajmuje się dezynsekcją insektów oraz dezynfekcją wirusów, grzybów, pleśni, itp. Ins...

  Dodano: 22 11 2018
  WWW: zabijamypluskwy.pl
  Wyświetleń: 42
  Wejść: 4

Service On Time

 • Dodano: 27 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 4
 • Wyświetleń tej strony: 42
 • Łączny CTR: 9.52%

Service On Time jest polskim przedsiębiorstwem, które działa na terenie całej Polski. Usługi wykonywane są szybko i sprawnie dzięki 23 ekipom serwisowym w różnych miastach kraju.

Zakres usług firmy obejmuje naprawę i serwis bram przemysłowych oraz systemów przeładunkowych. Działalność Service On Time dzieli się na trzy obszary. Pierwszym z nich jest serwis bram oraz systemów przeładunkowych - ta oferta obejmuje urządzenia wszystkich producentów. Drugi obszar z kolei, to naprawa bram i systemów przeładunkowych różnych marek. Trzecim obszarem działania jest aktywna sprzedaż akcesoriów do bram.

Doświadczona i przeszkolona kadra, to gwarancja najwyższej jakości usług. Kadra składa się z pracowników, którzy doskonale znają się na specyfice, jaką charakteryzują się bramy przemysłowe i systemy przeładunkowe.

Miejsce pracy specyfika działania powyższych urządzeń nierzadko jest przyczyną powstawania usterek i awarii. Dlatego firma Service On Time oferuje swoje usługi nie tylko w dni robocze. Naprawy i czynności serwisowe wykonywane są również w weekendy. Dzięki temu, Pańska firma może zostać zabezpieczona przed nagłym przestojem w pracy.
Specjaliści gwarantują przeprowadzanie bezpłatnych konsultacji oraz audytów. Czynności te odbywają się w firmie klienta. Jeśli sytuacja tego wymaga, fachowcy mogą doradzić Państwu w wyborze nowych produktów lub ich wymiany.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Service On Time
Service On Time
 • Ocena:

  Ocena: 5.0/10 (1 głos)

 • Województwo: Dolnośląskie