KatalogGold.pl

Wyszukaj stronę:

 • Gabinet psychologiczny Katarzyna Pieńko Jamuła

  Gabinet psychologiczny Katarzyna Pieńko Jamuła


  Jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy psychologicznej, to koniecznie skontaktuj się ze sprawdzonym specjalistą, który pomoże Ci w walce z Twoimi problemami.
  Zapraszamy do umówienia się na wizytę do wrocławskiej psycholog i p...

  Dodano: 01 09 2019
  WWW: www.psycholog-katarzyna.eu
  Wyświetleń: 21
  Wejść: 0

Service On Time

 • Dodano: 27 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 8
 • Wyświetleń tej strony: 350
 • Łączny CTR: 2.29%

Service On Time jest polskim przedsiębiorstwem, które działa na terenie całej Polski. Usługi wykonywane są szybko i sprawnie dzięki 23 ekipom serwisowym w różnych miastach kraju.

Zakres usług firmy obejmuje naprawę i serwis bram przemysłowych oraz systemów przeładunkowych. Działalność Service On Time dzieli się na trzy obszary. Pierwszym z nich jest serwis bram oraz systemów przeładunkowych - ta oferta obejmuje urządzenia wszystkich producentów. Drugi obszar z kolei, to naprawa bram i systemów przeładunkowych różnych marek. Trzecim obszarem działania jest aktywna sprzedaż akcesoriów do bram.

Doświadczona i przeszkolona kadra, to gwarancja najwyższej jakości usług. Kadra składa się z pracowników, którzy doskonale znają się na specyfice, jaką charakteryzują się bramy przemysłowe i systemy przeładunkowe.

Miejsce pracy specyfika działania powyższych urządzeń nierzadko jest przyczyną powstawania usterek i awarii. Dlatego firma Service On Time oferuje swoje usługi nie tylko w dni robocze. Naprawy i czynności serwisowe wykonywane są również w weekendy. Dzięki temu, Pańska firma może zostać zabezpieczona przed nagłym przestojem w pracy.
Specjaliści gwarantują przeprowadzanie bezpłatnych konsultacji oraz audytów. Czynności te odbywają się w firmie klienta. Jeśli sytuacja tego wymaga, fachowcy mogą doradzić Państwu w wyborze nowych produktów lub ich wymiany.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Service On Time
Service On Time
 • Ocena:

  Ocena: 3.3/10 (7 głosów)

 • Województwo: Dolnośląskie