KatalogGold.pl

Wyszukaj stronę:

 • Butzbach Torsystem

  Butzbach Torsystem


  Jak wiadomo, przemysł jest jedną z najbardziej wymagających branż. Wiele jest firm, których działalność należy do odnóg przemysłu. Rozwiązania dla przemysłu powinny cechować się więc najwyższą jakością, trwałością i estetyką.

  Dodano: 14 11 2018
  WWW: butzbach.pl
  Wyświetleń: 52
  Wejść: 6
 • ZabijamyPluskwy.pl

  ZabijamyPluskwy.pl


  Niepożądani goście w postaci insektów nie muszą dłużej gościć w Twoim mieszkaniu. Skontaktuj się z firmą DDD z Łodzi – Zabijamypluskwy. pl. Firma zajmuje się dezynsekcją insektów oraz dezynfekcją wirusów, grzybów, pleśni, itp. Ins...

  Dodano: 22 11 2018
  WWW: zabijamypluskwy.pl
  Wyświetleń: 42
  Wejść: 4
 • Kancelaria radców prawnych

  Kancelaria radców prawnych


  Zapraszamy do nawiązywania współpracy z kancelarią radców prawnych ze Szczecina. Radcowie zajmują się obsługą prawną firm i przedsiębiorstw, a także osób prywatnych. W ramach działań prawnych prowadzone są sprawy z zakresu sukcesj...

  Dodano: 29 11 2018
  WWW: dalkowska-jezowska.pl
  Wyświetleń: 40
  Wejść: 3
 • Ditex

  Ditex


  Firma Ditex zapewnia najwyższej jakości rozwiązania dla przemysłu. Jednym z bardziej pożądanych elementów, jakie powinny znaleźć się w większości zakładów, to przemysłowe bramy szybkobieżne. Są to specjalistyczne bramy, stosowane ...

  Dodano: 28 11 2018
  WWW: www.ditex.com.pl/bramy-szybkobiezne
  Wyświetleń: 17
  Wejść: 4
 • Service On Time

  Service On Time


  Service On Time jest polskim przedsiębiorstwem, które działa na terenie całej Polski. Usługi wykonywane są szybko i sprawnie dzięki 23 ekipom serwisowym w różnych miastach kraju.

  Zakres usług firmy obejmuje naprawę i s...

  Dodano: 27 11 2018
  WWW: serviceontime.pl
  Wyświetleń: 41
  Wejść: 4
 • Radwin Serwis

  Radwin Serwis


  Radwin Serwis to ekspert od pieców i ogrzewania gazowego - w szczególności jeśli chodzi o piece marek Buderus i Viessmann. Świadczą o tym certyfikaty posiadane przez serwis firmy. Poświadczają one gotowość do przeprowadzenia napra...

  Dodano: 11 12 2018
  WWW: radwin-serwis.pl
  Wyświetleń: 7
  Wejść: 0

Butzbach Torsystem

 • Dodano: 14 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 6
 • Wyświetleń tej strony: 52
 • Łączny CTR: 11.54%

Jak wiadomo, przemysł jest jedną z najbardziej wymagających branż. Wiele jest firm, których działalność należy do odnóg przemysłu. Rozwiązania dla przemysłu powinny cechować się więc najwyższą jakością, trwałością i estetyką.
Firma Butzbach, której polskim przedstawicielem jest Torsystem, od wielu lat oferuje najlepsze rozwiązania dla przemysłu. W skład oferty firmy wchodzą przede wszystkim bramy przemysłowe. Typy bram, w jakie mogą zainwestować firmy, to bramy segmentowe, hangarowe, szybkobieżne i bramy segmentowe Vision.
Bramy dopasowywane są bezpośrednio do konkretnej branży. Butzbach oferuje rozwiązania przemysłowe dla branż chemicznych, dystrybucyjnych, motoryzacyjnych, produkcyjnych, spożywczych oraz dla lotnictwa.
Firma kładzie nacisk przede wszystkim na dopasowywanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta i miejsca, w jakim ma zostać umieszczona brama.

Szczególną cechą firmy Butzbach jest opracowanie techniki wypełniania paneli bram włóknem szklanym. Jest to delikatne i zarazem trwałe tworzywo, które można wykorzystać praktycznie w każdych warunkach. Tworzywo to jest odporne na warunki atmosferyczne i cechuje się szczególną trwałością. Dzięki walorom estetycznym, panele zawierające włókno szklane są szczególnie atrakcyjne i stanowią element aranżacji. Zastosowanie włókna szklanego przez tę markę uczyniło ją ekspertem w tej dziedzinie.

Specjaliści z firmy Torsystem Butzbach oferują pełne doradztwo i serwis swoich produktów.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Butzbach Torsystem
Butzbach Torsystem
 • Ocena:

  Ocena: 3.5/10 (2 głosów)

 • Województwo: Dolnośląskie