KatalogGold.pl

Wyszukaj stronę:

 • Nieruchomości Andaluzja

  Nieruchomości Andaluzja


  Południe Europy i Andaluzja to cudne miejsca o każdej porze roku. W tym przepięknym regionie Hiszpanii działa polskie biuro nieruchomości Home Marbella. Agencja ta sprzeda dla Ciebie doskonały produkt w postaci domu wakacyjnego w ...

  Dodano: 19 04 2019
  WWW: homemarbella.pl
  Wyświetleń: 23
  Wejść: 1

Butzbach Torsystem

 • Dodano: 14 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 7
 • Wyświetleń tej strony: 300
 • Łączny CTR: 2.33%

Jak wiadomo, przemysł jest jedną z najbardziej wymagających branż. Wiele jest firm, których działalność należy do odnóg przemysłu. Rozwiązania dla przemysłu powinny cechować się więc najwyższą jakością, trwałością i estetyką.
Firma Butzbach, której polskim przedstawicielem jest Torsystem, od wielu lat oferuje najlepsze rozwiązania dla przemysłu. W skład oferty firmy wchodzą przede wszystkim bramy przemysłowe. Typy bram, w jakie mogą zainwestować firmy, to bramy segmentowe, hangarowe, szybkobieżne i bramy segmentowe Vision.
Bramy dopasowywane są bezpośrednio do konkretnej branży. Butzbach oferuje rozwiązania przemysłowe dla branż chemicznych, dystrybucyjnych, motoryzacyjnych, produkcyjnych, spożywczych oraz dla lotnictwa.
Firma kładzie nacisk przede wszystkim na dopasowywanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta i miejsca, w jakim ma zostać umieszczona brama.

Szczególną cechą firmy Butzbach jest opracowanie techniki wypełniania paneli bram włóknem szklanym. Jest to delikatne i zarazem trwałe tworzywo, które można wykorzystać praktycznie w każdych warunkach. Tworzywo to jest odporne na warunki atmosferyczne i cechuje się szczególną trwałością. Dzięki walorom estetycznym, panele zawierające włókno szklane są szczególnie atrakcyjne i stanowią element aranżacji. Zastosowanie włókna szklanego przez tę markę uczyniło ją ekspertem w tej dziedzinie.

Specjaliści z firmy Torsystem Butzbach oferują pełne doradztwo i serwis swoich produktów.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Butzbach Torsystem
Butzbach Torsystem
 • Ocena:

  Ocena: 2.3/10 (4 głosów)

 • Województwo: Dolnośląskie