KatalogGold.pl

Wyszukaj stronę:

 • IPH BMS

  IPH BMS


  Jeżeli szukasz firmy, która oferuje usługi zdalnego serwisu dla firm to warto abyś zapoznał się z pełną ofertą usług IT przedsiębiorstwa IPH BMS. IPH BMS to firma z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje szeroki wachlarz usług ...

  Dodano: 07 08 2022
  WWW: www.iphbms.pl
  Wyświetleń: 15
  Wejść: 1
 • Centrum Medyczne Doktor

  Centrum Medyczne Doktor


  Centrum Medyczne Doktor znajduje się w Wałbrzychu przy ulicy ul. Blankowej 49a. Jeśli na wizytę przyjedziesz samochodem - CM Doktor posiada prywatny parking bezpośrednio przed wejściem do Przychodni. Centrum Medyczne Doktor zatrud...

  Dodano: 12 08 2022
  WWW: doktor.walbrzych.pl
  Wyświetleń: 6
  Wejść: 0

Butzbach Torsystem

 • Dodano: 14 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 40
 • Wyświetleń tej strony: 774
 • Łączny CTR: 5.17%

Jak wiadomo, przemysł jest jedną z najbardziej wymagających branż. Wiele jest firm, których działalność należy do odnóg przemysłu. Rozwiązania dla przemysłu powinny cechować się więc najwyższą jakością, trwałością i estetyką.
Firma Butzbach, której polskim przedstawicielem jest Torsystem, od wielu lat oferuje najlepsze rozwiązania dla przemysłu. W skład oferty firmy wchodzą przede wszystkim bramy przemysłowe. Typy bram, w jakie mogą zainwestować firmy, to bramy segmentowe, hangarowe, szybkobieżne i bramy segmentowe Vision.
Bramy dopasowywane są bezpośrednio do konkretnej branży. Butzbach oferuje rozwiązania przemysłowe dla branż chemicznych, dystrybucyjnych, motoryzacyjnych, produkcyjnych, spożywczych oraz dla lotnictwa.
Firma kładzie nacisk przede wszystkim na dopasowywanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta i miejsca, w jakim ma zostać umieszczona brama.

Szczególną cechą firmy Butzbach jest opracowanie techniki wypełniania paneli bram włóknem szklanym. Jest to delikatne i zarazem trwałe tworzywo, które można wykorzystać praktycznie w każdych warunkach. Tworzywo to jest odporne na warunki atmosferyczne i cechuje się szczególną trwałością. Dzięki walorom estetycznym, panele zawierające włókno szklane są szczególnie atrakcyjne i stanowią element aranżacji. Zastosowanie włókna szklanego przez tę markę uczyniło ją ekspertem w tej dziedzinie.

Specjaliści z firmy Torsystem Butzbach oferują pełne doradztwo i serwis swoich produktów.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Butzbach Torsystem
Butzbach Torsystem
 • Ocena:

  Ocena: 3.3/10 (47 głosów)

 • Województwo: Dolnośląskie